Skontaktuj się z nami! tel. 669 555 111

Lombard Białogard

Dziesiątka Lombard w Białogardzie

Lombardy stanowią wciąż jeden z najprostszych i najszybszych sposobów na uzyskanie krótkoterminowej pożyczki. Aby otrzymać potrzebną kwotę w gotówce, nawet w wysokości kilkunastu tysięcy złotych, wystarczy posiadać cenny przedmiot, który lombard kupi lub przyjmie w zastaw. W drugim przypadku towar zostaje zwrócony klientowi pod warunkiem spłaty długu w terminie wyznaczonym w podpisanej umowie. Coraz popularniejszą ofertą stają się także pożyczki bez zastawu.

Mieszkańcy Białogardu potrzebujący pilnej pożyczki mogą skorzystać z pomocy Dziesiątka Lombard. Mamy najlepsze wyceny w całej Polsce. Skupujemy wszystkie cenne przedmioty jak biżuterię, złoto i kamienie szlachetne, urządzenia elektroniczne, dzieła sztuki oraz antyki, pojazdy lub nieruchomości. Jeśli towar okaże się całkowicie sprawny i nie posiada śladów użytkowania, a oszacowanie jego wartości jest możliwe, od razu wymieniamy go na gotówkę i podpisujemy odpowiednią umowę.

Lombard Białogard oferuje także pożyczkę bez zastawu, którą można uzyskać bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko wypełnić znajdujący się na stronie formularz lub skontaktować się z nami za pośrednictwem podanego numeru telefonu. Zachęcamy również do odwiedzania naszego sklepu online, w którym prezentujemy wiele atrakcyjnych ofert z wartościowymi przedmiotami w niskich cenach, z których zrezygnowali poprzedni właściciele. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Dziesiątka Lombard Białogard
pl. Wolności 18
78-200 Białogard
tel: 602 794 400

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz Lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT