Lombard Lublin

Potrzebujesz błyskawicznej gotówki, ale z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz wziąć pożyczki w banku? Znamy najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji – skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci profesjonalny lombard. Lublin to miasto, w którym mieści się jeden z naszych oddziałów oferujących usługi udzielania szybkiego finansowania.  Nasi klienci cenią nas za uczciwość, rzetelne podejście, a także korzystne wyceny.

Na pewno masz w domu coś wartościowego, co można łatwo spieniężyć.  W naszej placówce 10 Lombard.pl w Lublinie masz możliwość sprzedaży lub zastawienia na określony czas wartościowych przedmiotów, takich jak złota biżuteria, kamienie szlachetne, numizmaty, zegarki i antyki. Skupujemy także obrazy, rzeźby i innego rodzaju sztukę. Przyjmujemy także sprzęt komputerowy, laptopy, elektronikę, urządzenia RTV i AGD, aparaty fotograficzne, telefony oraz gry komputerowe. Możesz u nas spieniężyć samochody, motocykle, maszyny, łodzie, nieruchomości, akcje i papiery wartościowe oraz wiele innych wartościowych przedmiotów.

Zastawiany towar powinien być w pełni sprawy oraz pochodzić z legalnego źródła. Może mieć ślady normalnego użytkowania, ale zużycie nie może być nadmierne, a sam przedmiot zabrudzony, uszkodzony lub niekompletny. Dopuszczamy jedynie nieduże uszkodzenia, które można w łatwy i szybki sposób naprawić. Dostarczany towar musi cechować się odpowiednią wartością możliwą do wyceny bądź oszacowania. Osoba zastawiająca musi być właścicielem towaru albo posiadać prawo do dysponowania nim.

Bogata wiedza i doświadczenie naszych pracowników, a także współpracujących specjalistów pozwalają nam na rzetelną wycenę towaru oraz przeprowadzenie transakcji w najkorzystniejszy dla klienta sposób.

10 Lombard.pl Lublin
ul. Świętoduska 20/2
20-086 Lublin
tel: 536 000 897

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT