Skontaktuj się z nami! tel. 669 555 111

Lombard Lublin

Potrzebujesz błyskawicznej gotówki, ale z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz wziąć pożyczki w banku? Znamy najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji – skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci profesjonalny lombard. Lublin to miasto, w którym mieści się jeden z naszych oddziałów oferujących usługi udzielania szybkiego finansowania. Nikomu nie odmawiamy pomocy. Nasi klienci cenią nas za uczciwość, rzetelne podejście, a także korzystne wyceny.

Profesjonalny lombard Lublin

Na pewno masz w domu coś wartościowego, co można łatwo spieniężyć.  W naszej placówce Dziesiątka w Lublinie masz możliwość sprzedaży lub zastawienia na określony czas wartościowych przedmiotów, takich jak złota biżuteria, kamienie szlachetne, antyki, sprzęt elektroniczny oraz inne cenne rzeczy. Zapewniamy atrakcyjne ceny, znacznie korzystniejsze niż oferują inne lombardy w Lublinie i okolicznych miejscowościach. Dzięki temu otrzymasz nawet większą sumę gotówki w uczciwy, prosty i przede wszystkim szybki sposób. Bogata wiedza i doświadczenie naszych pracowników, a także współpracujących specjalistów pozwalają nam na rzetelną wycenę towaru oraz przeprowadzenie transakcji w najkorzystniejszy dla klienta sposób.

Poza możliwością zastawu i sprzedaży oferujemy również krótkoterminowe pożyczki bez zaświadczenia o dochodach i przedstawiania historii kredytowej. Gwarantujemy najniższe oprocentowanie w porównaniu z konkurencyjnymi placówkami świadczącymi tego rodzaju usługi w Lublinie. Zapewniamy elastyczne podejście do każdego klienta. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania.

Dziesiątka Lombard w Lublinie

Zajmujemy się skupem różnych przedmiotów. Interesuje nas złoto, biżuteria, kamienie szlachetne, numizmaty, zegarki i antyki. Skupujemy obrazy, rzeźby i innego rodzaju sztukę. Przyjmujemy także sprzęt komputerowy, laptopy, elektronikę, urządzenia RTV i AGD, aparaty fotograficzne, telefony oraz gry komputerowe. Możesz u nas spieniężyć samochody, motocykle, maszyny, łodzie, nieruchomości, akcje i papiery wartościowe oraz wiele innych wartościowych przedmiotów.

Zastawiany towar powinien być w pełni sprawy oraz pochodzić z legalnego źródła. Może mieć ślady normalnego użytkowania, ale zużycie nie może być nadmierne, a sam przedmiot zabrudzony, uszkodzony lub niekompletny. Dopuszczamy jedynie nieduże uszkodzenia, które można w łatwy i szybki sposób naprawić. Dostarczany towar musi cechować się odpowiednią wartością możliwą do wyceny bądź oszacowania. Osoba zastawiająca musi być właścicielem towaru albo posiadać prawo do dysponowania nim.

Dziesiątka Lombard Lublin
ul. Świętoduska 20/2
20-086 Lublin
tel: 536 000 897

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz Lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT