Lombard Radom

Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki, a Twój bank nie chce udzielić Ci pożyczki, ponieważ nie masz zdolności kredytowej? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie tej sytuacji. Skorzystaj z oferty profesjonalnego lombardu. Radom to miasto, w którym znajduje się jeden z naszych oddziałów, oferujących usługi udzielania pożyczek pod zastaw bez okazywania zaświadczenia o dochodach.

Profesjonalny lombard Radom

U nas masz możliwość sprzedaży lub zastawienia na określony czas wartościowych przedmiotów (m.in.: antyków, złota, kamieni szlachetnych, sprzętu elektronicznego i innych rzeczy) w atrakcyjnych cenach.

To, co nas wyróżnia spośród innych zakładów, to uczciwe i profesjonalne świadczenie usług. Do każdego podchodzimy indywidualnie oraz z szacunkiem, dbając jednocześnie o przyjazną atmosferę. Starannie, a przede wszystkim ze szczególną dbałością o detale, dokonujemy wyceny każdego przedmiotu, jaki zostanie przyniesiony do naszego lombardu.

Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy pomogą przy wycenie antyków, kruszywa, kamieni szlachetnych oraz przedmiotów szczególnie unikanych i drogocennych. Stale poszerzamy wiedzę z zakresu rzeczoznawstwa, aby wyceny wykonywać w sposób solidny, a przede wszystkim rzetelny.

Dobro oraz potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz nie tylko szybko zdobyć gotówkę, lecz również dokonać korzystnej dla siebie transakcji, wybierz nasz lombard.

10 Lombard.pl Radom
ul. 11 Listopada 101/2
26-615 Radom
Radom2@10lombard.pl

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT