Skontaktuj się z nami! tel. 669 555 111

Lombard Radom

Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki, a Twój bank nie chce udzielić Ci pożyczki, ponieważ nie masz zdolności kredytowej? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie tej sytuacji. Skorzystaj z oferty profesjonalnego lombardu. Radom to miasto, w którym znajduje się jeden z naszych oddziałów, oferujących usługi udzielania pożyczek krótkoterminowych bez okazywania zaświadczenia o dochodach.

Profesjonalny lombard Radom

U nas masz możliwość sprzedaży lub zastawienia na określony czas wartościowych przedmiotów (m.in.: antyków, złota, kamieni szlachetnych, sprzętu elektronicznego i innych rzeczy) w atrakcyjniejszych cenach niż oferują to inne lombardy w Radomiu i okolicznych miastach. Pozwoli Ci to na uzyskanie większej sumy gotówki w sposób szybki, prosty oraz uczciwy.

Inną możliwość stanowi wzięcie u nas pożyczki bez zastawiania lub sprzedaży przedmiotów. Dajemy gwarancję najniższego oprocentowania wśród wszystkich, jakie oferują inne tego typu podmioty, znajdujące się w mieście Radom. Lombard należący do sieci Dziesiątka, wyróżnia się na tle innych zakładów atrakcyjnym pakietem usług oraz elastycznym podejściem do każdego problemu. Pozostajemy otwarci na propozycje niestandardowych rozwiązań, które oferują nasi klienci.

Dziesiątka Lombard w Radomiu

To, co nas wyróżnia spośród innych zakładów, to uczciwe i profesjonalne świadczenie usług. Do każdego podchodzimy indywidualnie oraz z szacunkiem, dbając jednocześnie o przyjazną atmosferę. Starannie, a przede wszystkim ze szczególną dbałością o detale, dokonujemy wyceny każdego przedmiotu, jaki zostanie przyniesiony do naszego lombardu. Radom to miasto, w którym funkcjonuje kilka instytucji o podobnym profilu.

Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy pomogą przy wycenie antyków, kruszywa, kamieni szlachetnych oraz przedmiotów szczególnie unikanych i drogocennych. Stale poszerzamy wiedzę z zakresu rzeczoznawstwa, aby wyceny wykonywać w sposób solidny, a przede wszystkim rzetelny. Dobro oraz potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz nie tylko szybko zdobyć gotówkę, lecz również dokonać korzystnej dla siebie transakcji, wybierz nasz lombard. Radom to jedno z miast na terenie którego prowadzimy działalność.

Dziesiątka Lombard Radom
ul. Malczewskiego 6
26-600 Radom
tel: 602 791 900

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz Lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT