Lombard Sosnowiec

Szukasz sposobu na szybką pożyczkę gotówki bez wizyt w banku oraz zbędnych formalności? A może robisz porządki w domu i posiadasz niepotrzebne przedmioty, które mogą okazać się wartościowe? Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej sytuacji warto odwiedzić najbliższy lombard. W Sosnowcu znajduje się jeden z naszych oddziałów. 

Rzetelny i solidny  lombard w Sosnowcu?

Znalezienie odpowiedniego lombardu oferującego atrakcyjny zakres usług nie jest zadaniem łatwym. Czynnikami decydującymi o zawarciu korzystnych dla klienta transakcji okazują się głównie: rzetelne wycenianie zastawianych przedmiotów oraz bardzo szeroka wiedza na temat cen rynkowych nabywanych przez podmiot gospodarczy rzeczy. Dlatego pracownicy naszego lombardu w Sosnowcu nieustannie poszerzają swoje kompetencje.

Funkcjonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Dzięki temu każdy nasz klient ma pewność, że dokonywana u nas transakcja zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny i bezpieczny. 

Bogate doświadczenie i szeroka wiedza naszych sprzedawców oraz współpracujących specjalistów, sprawiają, że każda transakcja skupu lub zastawu określonych przedmiotów zostanie przeprowadzona w sposób dla Ciebie najkorzystniejszy.

Na życzenie klienta zostaje wystawiona ekspertyza rzeczoznawcza określająca wartość antyku, kruszywa, kamieni szlachetnych, sprzętu elektronicznego lub innych drogocennych przedmiotów. 

10 Lombard.pl Sosnowiec
ul. Ignacego Mościckiego 2
41-200 Sosnowiec
tel: 602 784 350

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT