Skontaktuj się z nami! tel. 669 555 111

Lombard Sosnowiec

Szukasz sposobu na szybką pożyczkę gotówki bez wizyt w banku oraz zbędnych formalności? A może robisz porządki w domu i posiadasz niepotrzebne przedmioty, które mogą okazać się wartościowe? Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej sytuacji warto odwiedzić najbliższy lombard. W Sosnowcu znajduje się jeden z naszych oddziałów. Tu pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej formy pożyczki gotówkowej lub w wycenie rzeczy pod zastaw oraz na sprzedaż.
H2: Rzetelny i solidny lombard Sosnowiec
Ty wybierasz jaka forma jest dla Ciebie atrakcyjniejsza. Chcąc skorzystać z pożyczki, nie musisz udowadniać nam swojej zdolności kredytowej lub przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Uczciwość, indywidualne podejście do każdego problemu oraz zaspokajanie potrzeb każdego z klientów to cechy, które wyróżniają profesjonalny lombard. Sosnowiec to miasto, w którym zaufało nam wiele osób.

Jakie korzyści oferuje Dziesiątka Lombard w Sosnowcu?

Znalezienie odpowiedniego lombardu oferującego atrakcyjny zakres usług nie jest zadaniem łatwym. Czynnikami decydującymi o zawarciu korzystnych dla Klienta transakcji okazują się głównie: rzetelne wycenianie zastawianych przedmiotów oraz bardzo szeroka wiedza na temat cen rynkowych nabywanych przez podmiot gospodarczy rzeczy. Dlatego pracownicy naszego lombardu w Sosnowcu nieustannie poszerzają swoje kompetencje.
Funkcjonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Dzięki temu każdy nasz klient ma pewność, że dokonywana u nas transakcja zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny i bezpieczny. Jako nieliczni na rynku dajemy gwarancję najbardziej precyzyjnej, rzetelnej wyceny każdego przyniesionego do nas przedmiotu.
W porównaniu do ofert innych zakładów funkcjonujących w mieście Sosnowiec, lombard, który należy do naszej sieci Dziesiątka, cechuje się najwyższym poziomem świadczonych usług. Bogate doświadczenie i szeroka wiedza naszych sprzedawców oraz współpracujących specjalistów, sprawiają, że każda transakcja skupu lub zastawu określonych przedmiotów zostanie przeprowadzona w sposób dla Ciebie najkorzystniejszy.
Na życzenie klienta zostaje wystawiona ekspertyza rzeczoznawcza określająca wartość antyku, kruszywa, kamieni szlachetnych, sprzętu elektronicznego lub innych drogocennych przedmiotów. Decydując się na wybór naszych usług, masz gwarancję skorzystania z atrakcyjniejszej oferty, niż proponują je inne lombardy w Sosnowcu oraz okolicznych miastach.

Dziesiątka Lombard Sosnowiec
ul. Ignacego Mościckiego 2
41-200 Sosnowiec
tel: 602 784 350

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz Lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT