Lombard Warszawa

Pożyczka lombardowa stanowi mechanizm ratujący wiele osób, dla których niemożliwe staje się uzyskanie kredytu bankowego. Brak zdolności kredytowej nie stanowi dla nas problemu. Oferujemy możliwość zastawienia lub wykupu cennych przedmiotów, proponując za nie uczciwą cenę. Swój oddział posiadamy także w Warszawie, obejmując zasięgiem działania tysiące osób potrzebujących szybkiego pozyskania gotówki.

Profesjonalny lombard Warszawa

Na rynku instytucji udzielających pożyczek pod zastaw, 10 Lombard.pl w Warszawie wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta i szczerą chęcią pomocy. Nie zaniżamy wartości proponowanych nam przedmiotów. Działamy uczciwie, a wszelkie kwestie związane z pożyczką ustalamy wspólnie z pożyczkobiorcą. Oferujemy możliwość natychmiastowego odkupu przedmiotów. Wówczas rozliczenie następuje z chwilą podpisania umowy o przeniesieniu własności. Osoby w trudnej sytuacji finansowej, które nie chcą się jednak pozbywać wartościowych rzeczy, mogą otrzymać środki finansowe pod zastaw. Dzięki działalności, jaką prowadzi nasz lombard Warszawa zyskuje miejsce pomocy dla mieszkańców, którzy pilnie potrzebują zastrzyku finansowego. W katalogu przedmiotów, które mogą stanowić przedmiot zastawu lub transakcji kupna-sprzedaży, znajdują się m.in. antyki, sprzęt elektroniczny, biżuteria, złoto, małe AGD. Jesteśmy otwarci również na inne rodzaje wartościowych rzeczy. Ustalenie cenowe prowadzimy w sposób transparentny, starając się znaleźć złoty środek pomiędzy naszym interesem a dobrem klienta.

10 Lombard.pl w Warszawie

Ogromną wagę przywiązujemy do stworzenia wobec klienta atmosfery komfortu i bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, jak duży stres wiąże się z dokonaniem zastawu osobistych przedmiotów. Naszych celów biznesowych nie realizujemy kosztem interesów klienta. Uczciwość, chęć pomocy i profesjonalizm to pojęcia, które definiują nasze usługi. Prowadząc lombard Warszawa stała się jednym z celów naszej działalności. Dostrzegamy ogromne potrzeby mieszkańców stołecznego miasta, dla których usługi lombardowe okazują się często jedyną możliwością otrzymania pomocy materialnej. Dokonując sprzedaży lub zastawu cennych przedmiotów, klienci 10 Lombard.pl w Warszawie zapewniają sobie więcej czasu na wyjście z tarapatów finansowych.

Wycena proponowanych nam przedmiotów dokonywana jest przez fachowców z wybranej dziedziny. Ich gruntowna znajomość rynku antyków, złota, czy sprzętu elektronicznego, pozwala na szybką ocenę nominalnej wartości danej rzeczy. Gwarantujemy transakcję korzystną dla obu stron. Zachęcamy do odwiedzenia naszego oddziału w Warszawie, pozostając otwartymi na zadawanie nam pytań i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości.

10 Lombard.pl Warszawa
al. Jana Pawła II 45a p.38b/3
(Pasaż Muranów) piętro -1
00-108 Warszawa
tel: 882 433 978

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT