Skontaktuj się z nami! tel. 669 555 111

Pożyczki lombardowe bez zastawu

Jeśli potrzebujesz szybko wypłacanej, dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności, powinna zainteresować Cię bezpieczna pożyczka lombardowa bez zastawu. Nie musisz wówczas posiadać jakichkolwiek przedmiotów pod zastaw, otrzymując pożyczkę jedynie na podstawie wypełnionego wniosku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wśród których znajdziesz właśnie taką formę finansowania. Stanowimy nowoczesny, polski lombard należący do zaufanej Grupy Credit Royal. Prezentujemy najwyższy standard usług, indywidualnie podchodząc do sprawy każdego naszego klienta.
W swojej ofercie posiadamy pożyczki lombardowe bez zastawu w kwocie nawet do 5 000 zł. Ograniczamy formalności do minimum i nie wymagamy podawania danych dotyczących Twojego dochodu lub innego źródła utrzymania. Wystarczy, że określisz kwotę, jaka Cię interesuje, oraz liczbę rat, w której planujesz spłacić pożyczoną sumę.

Szybkie pożyczki lombardowe bez zastawu, bez wychodzenia z domu

Aby skorzystać z oferowanej przez nas pożyczki lombardowej, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, posiadasz ważny numer telefonu oraz polski rachunek bankowy. Wypełnienie formularza, w którym prosimy Cię o podanie podstawowych danych osobowych potrzebnych do sporządzenia umowy pożyczki lombardowej oraz zweryfikowania Twojej tożsamości, zajmie jedynie kilka minut.

Wbrew negatywnym stereotypom pożyczki lombardowe bez zastawu stanowią bezpieczne źródło pozyskania dodatkowych środków finansowych. Zabezpieczeniem zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, pozostaje umowa pożyczkowa. Oprocentowanie udzielanej przez nas pożyczki jest porównywalne z tradycyjnymi chwilówkami, których udziela się na podstawie bardziej restrykcyjnych kryteriów, przez co częściej można w tym przypadku spotkać się z odrzuceniem wniosku.

Wstępna akceptacja Twojego wniosku nastąpi zaledwie w kilka minut, a pieniądze zostaną wysłane bezpośrednio na rachunek Twojego konta bankowego. Dzięki temu możesz wykorzystać środki finansowe na dowolny cel jeszcze tego samego dnia!


Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej o pożyczkach bez zastawu!

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć jak działa nasz Lombard?

Napisz. Odpowiemy na Twoje pytania!

KONTAKT